Anasayfa » Çağrı Merkezleri ve Telefonda Satış Hizmetleri » Kadıköy » Kadıköy Çağrı Merkezleri ve Telefonda Satış Hizmetleri » En Uygun Çatı Penceresi

En Uygun Çatı Penceresi İstanbul'nın Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. Çağrı Merkezleri ve Telefonda Satış Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Firma Adı: En Uygun Çatı Penceresi

Adres:Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2 Kadıköy/İstanbul

Firma Telefonu1:0216 498 89 81 | ARA

Firma Telefonu2:

Firma Fax:0216 498 89 81

Web Sitesi:https://www.fakrocatipenceresi.com

Çatı penceresi tercihlerinize, iç mekan gereksinimlerine ve kullanım amacına bağlı olarak, üretim malzemesinin iki versiyonunda mevcuttur. Kullanılan ahşabın su geçirmezliği, camların maksimum dayanıklılığını sağlayan derin emprenye ve vernikle elde edilir. Ancak, mutfak ve banyo gibi yüksek neme sahip odalarda, dayanıklı profilden yapılmış çatı pencerelerinin kullanılmasını tavsiye ederiz. Çatı pencerelerinin kolu, pencerenin alt kısmında bulunur ve uygun bir pencere montaj yüksekliği seçilmesine olanak tanır. Fakro firması çatı için yüksek teknolojili pencere yapıları sunan ilk şirketlerden biriydi. Bugün fakro çatı pencereleri dünya çapında satılmaktadır. Şirketin önemli bir başarısı, çeşitli enlemlerde kullanım için harika olan hem ucuz hem de özel çatı pencereleri sunarak hemen hemen her müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır.

Benzer Firmalar

İHS Telekom Kadıköy

Doğukan Gıda Kadıköy